Oferta

Zabieg kawiorowy

Massada Whitening - zabieg dotleniająco - rozjaśniający 60 minut

Cena: 170 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega Massada Whitening:

Massada Whitening to zaawansowany program "wybielający" i dotleniający. Redukuje istniejące plamy pigmentowe i co ważne, zapobiega powstawaniu nowych. Zabieg wzbogacony w składniki "nowej generacji" zapewnia POTRÓJNE DZIAŁANIE: * aktywnie wybiela * działa przeciwutleniająco * stymuluje syntezę kolagenu (I-III). 
Niezwykle skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich niedoskonałości, jednocześnie nawilżając i zapewniając skórze zdrowy wygląd. 


Dla kogo:

Zabieg Whitening skierowany jest do osób z zaburzeniami pigmentacji, ale nie tylko. Jeśli czujesz i widzisz, że Twoja skóra jest zmęczona, niedotleniona, szara, matowa (tzw. "cera palacza"), pozbawiona blasku i często przebywasz w niewietrzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach ten zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni. Unikalna formuła zabiegu i cenne substancje aktywne niwelują przebarwienia spowodowane procesem starzenia się, trądzikiem lub nadmierną ekspozycją na słońce, bez niszczenia melanocytów.


Rezultaty zabiegu:

- silna stymulacja metabolizmu komórkowego
- poprawa wyglądu skóry, wyrównany koloryt
- skóra oczyszczona z niedoskonałości
- dotlenione komórki, a więc zwiększona ich aktywność
- spowolnienie działania tyrozynazy, co skutkuje rozjaśnieniem ciemnej skóry i zniwelowaniem plamek

Zabieg nie uwrażliwia skóry i może być przeprowadzany również w okresie letnim. W przypadku walki z przebarwieniami zalecamy serię ok. 5-10 zabiegów w zależności od rodzaju przebarwień, potrzeb i wymagań skóry. 

Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi:
* zwiększenie jasności skóry o 90%
* zmniejszenie ilości melaniny o 76%


Opinie klientów:

Jestem zrelaksowana i bardzo zadowolona Profesjonalnie wykonany zabieg w miłej atmosferze. Chętnie znów przyjdę:) - Izabela