Oferta

Slidermasaze01

Masaż Lomi Lomi Nui 2h 120 minut

Cena: 330 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega masaż Lomi Lomi Nui:

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi Nui działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy.

Dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że uwalniane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu, dzięki czemu energia znowu może swobodnie płynąć w ciele. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko.

Masaż przywraca świadomość ciała. Jest w stanie szybciej usunąć napięcia albo nawet nie pozwolić na ich wystąpienie.

Na poziomie emocjonalnym masaż Lomi Lomi pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od istniejących i obciążających wzorców myślowych. Wspomaga większą stabilność emocjonalną oraz budzi moc i ogólną radość życia.


Dla kogo:

Na masaż warto się wybrać, gdy doświadczasz długotrwałego stresu, jesteś w trakcie ważnej zmiany życiowej. Kiedy musisz podjąć ważną decyzję lub gdy po prostu potrzebujesz dużej dawki relaksu i odpoczynku.


Rezultaty masażu:

- poprawa funkcjonowania układu krążenia, trawiennego i nerwowego
- uczucie głębokiego rozluźnienia i “lekkości”
- przywrócenie energii i chęci do działania


Opinie klientów:

Przyszłam z bólem w plecach, fatalnym samopoczuciem i w ohydny deszczowy dzień przed południem. Wyszłam po 2,5 godzinie podczas padającego deszczu nadal tego samego ohydnego dnia, ale ...bez bólu i z uśmiechem na ustach. Było naprawdę bosko. Cicho, ciepło, pachnąco .....masaż przepiękny lomi lomi nui przepiękny delikatny, pamietam letarg w jaki zapadłam i to ciepło rąk Pani Doroty, pomieszczenia, koca. Magia zapachów, Magia dla ciała......naprawdę fantastycznie. Byłam I raz na pewno nie ostatni....jedne z lepiej wydanych 230 złotych.Bol w plecach przepadł.... - Adriana