Oferta

 zluszczanie3

KWASY MEDYCZNE z maską łagodzącą 60 minut

Warianty usługi

Opis

Wybór odpowiedniego rodzaju kwasu dokonywany jest bezpośrednio przed zabiegiem, po konsultacji kosmetycznej.

W ramach jednego zabiegu wykonywany jest peeling kwasowy obejmujący twarz, szyję oraz regenerująco- wyciszająca maska z płatków róży .

Kwasy doskonale sprawdzają się w kontrolowanym złuszczaniu naskórka i głębszych warstw skóry w celu wyeliminowania takich niedoskonałości jak:

- zmarszczki
- przebarwienia
- plamy
- łojotok
- rozszerzone pory.

Odpowiednio dobrane stężenie terapii kwasowej penetruje skórę na odpowiedniej głębokości poprawiając i regulując jej funkcjonowanie.

Efektem jest wyraźne odmłodzenie, odświeżenie, wygładzenie, regeneracja cery i jej zagęszczenie. Peelingi w odpowiednich proporcjach i stężeniach stanowią doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową dla skóry. W zależności od rodzaju skóry dobieramy odpowiedni rodzaj kwasu.

W swojej ofercie posiadamy:

Mandelac

Zalecenia:
Skóra starzejąca się. Niejednolita pigmentacja i przebarwienia (starcze, ciążowe, konsekwencja antykoncepcji doustnej). Kwas migdałowy, znany także jako 2-fenylo-2hydroksyoctowy, jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy wyciągu z gorzkiego migdału. Jest on powszechnie stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego nie torbielowatego oraz w celu przygotowania skóry do zabiegów laserem frakcyjnym. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje szczypania ani podrażnień.

Azelac

Zalecenia:
Azelac to linia produktów na bazie kwasu azelainowego opracowana z myślą o skórze wrażliwej na inne peelingi chemiczne. Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi rozmnażanie reaktywnych form tlenu oraz regulującymi pigmentację skóry.

Lactipeel

Zalecenia:
Peeling w postaci żelu, którego podstawową substancją czynną jest kwas mlekowy. Jest to substancja naturalnie występująca w skórze jako element procesów metabolicznych. Jego funkcją jest utrzymanie płaszcza kwasowego skóry na poziomie pH 5.5 i 6.0. Ponadto ma działanie nawilżające, ponieważ przyciąga do warstwy rogowej cząsteczki wody i stymuluje syntezę ceramidów, poprawiając i modulując funkcje ochronne skóry. Posiada również właściwości rozjaśniające, ponieważ sprzyja jednorodnemu rozprowadzaniu melaniny. Ponadto, kwas mlekowy działa antyoksydacyjnie oraz hamuje tyrozynazę, enzym biorący udział w pierwszych etapach melanogenezy. Żelowa konsystencja pozwala na powolne przenikanie kwasu i zminimalizowanie podrażnień.

Komentarze;

dziekuje za dodatkowy masaż;) znenutralizował dzialanie kwasów