Oferta

Fotolia 132774759 subscription monthly m 1

Magiczne Walentynki dla Niej 190 minut

Cena: 390 zł

REZERWUJ

Opis

Czasem chwila ciszy i spokoju znaczy dużo więcej niż duże bukiety róż czy wystawna kolacja.

Jeśli jest to chwila relaksu połączona z delikatną muzyką, zapachem aromatycznych olejków oraz pielęgnującym zabiegiem na ciało i twarz... Efekty tego idealnego połączenia odczuje nie tylko Twoja wybranka :)

Dla Waszych Kobiet przygotowaliśmy specjalną ofertę a w niej same NOWOŚCI:

PRODIGIO C40 to luksusowy zabieg na twarz, szyję i dekolt o działaniu przeciwutleniającym. Natychmiastowo przywraca blask i wyrównuje koloryt skóry. Zastosowanie czystego kolagenu zapewnia intensywne nawilżenie, poprawę objętości i napięcia skóry, a skoncentrowane działanie serum i maski pozwala na błyskawiczne efekty zabiegu.

Błyskawiczne piękno:

  • chroni skórę przed degradującym działaniem wolnych rodników,
  • rozświetla poszarzałą skórę i przywraca jej blask,
  • nawilża i delikatnie napina skórę,
  • bogactwo składników aktywnych i przejrzysty przebieg zabiegu błyskawicznie przygotowuje skórę na wielkie wyjście lub ważne spotkanie.

Ekskluzywna linia produktów z zawartością drogocennych składników aktywnych o działaniu antyoksydacyjnym. Formuły produktów zwalczają i zapobiegają powstawaniu wolnych rodników powstających w wyniku stresu endogennego i egzogennego.

CELL CONTOUR to zabieg na ciało, który  działa na trzy niedoskonałości skóry:

  • rozproszoną
  • cellulit
  • problem ciężkich nóg

Takie kompleksowe działanie zapewnia kompozycja składników aktywnych Macatrix na bazie wyciągu z maca, rośliny o szerokim spektrum działania. Maca, zwana również pruwiańskim żeń-szeniem, dzięki wysokiej zawartości magnezu przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych, a także stymuluje enzym lipolizy i spowalnia proces lipogenezy. Macatrix wzbogacony jest w kofeinę i escynę, które wspomagają mikrocyrkulację prowadząc do szybszego usuwania toksyn z organizmu.

VOUCHER na pakiet możesz zamówić online na naszej stronie.

Zapraszamy:)