Oferta

Masaz na ble kregosupa i staww

Masaż klasyczny częściowy 0,5h 30 minut

Cena: 60 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega masaż klasyczny częściowy:

Masaż klasyczny stosowano już w starożytności, oparty na tradycyjnych technikach. W masażu tym wykorzystywane są wszystkie techniki masażu według określonej kolejności - głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie/wstrząsanie, głaskanie końcowe. Ma wymiar zarówno relaksujący jak i leczniczy. Po zapoznaniu się z dolegliwościami jakie odczuwa pacjent i jego potrzebami planowana jest okolica, która będzie masowana.
Np. u osoby borykającej się z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa masażysta może zaproponować masaż tej okolicy, by skutecznie ulżyć w bólu. Zalecana jest seria masaży.


Dla kogo:

Dla osób przemęczonych, dla borykających się z bólami kręgosłupa, stawów. Gdy mięśnie i stawy ulegają codziennym przeciążeniom. 
Często boli Cię głowa? - masaż może skutecznie złagodzić napięciowe bóle głowy.
Kobiety w trakcie menstruacji (2-3 pierwsze dni) powinny zrezygnować z długotrwających masaży.


Rezultaty masażu:

- skuteczne rozluźnienie napiętych mięśni
- efekt przeciwbólowy, poprawa krążenia krwi i limfy
- przyspieszona regeneracja tkanek
- korzystny wpływ na wygląd skóry


Opinie klientów:

Pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów na ciało oraz masaży. Polecam wszystkim Magię dla Ciała, bez względu na to, czy celem wizyty jest chwila relaksu czy zabieg "leczniczy" - zwłaszcza bóle pleców. Niesamowity Personel, przepiękne i naturalne zapachy używanych kremów i olejków. Nie ma lepszego miejsca na mapie Wrocławia! - Agata