Oferta

Masaz na ble kregosupa i staww

Masaż klasyczny częściowy 0,5h 30 minut

Cena: 80 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega masaż klasyczny częściowy

Masaż klasyczny stosowano już w starożytności, oparty na tradycyjnych technikach. W masażu tym wykorzystywane są wszystkie techniki masażu według określonej kolejności - głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie/wstrząsanie, głaskanie końcowe. Ma wymiar zarówno relaksujący jak i leczniczy. Po zapoznaniu się z dolegliwościami jakie odczuwa pacjent i jego potrzebami planowana jest okolica, która będzie masowana.
Np. u osoby borykającej się z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa masażysta może zaproponować masaż tej okolicy, by skutecznie ulżyć w bólu. Zalecana jest seria masaży.


Dla kogo

Dla osób przemęczonych, dla borykających się z bólami kręgosłupa, stawów. Gdy mięśnie i stawy ulegają codziennym przeciążeniom.
Często boli Cię głowa? - masaż może skutecznie złagodzić napięciowe bóle głowy.
Kobiety w trakcie menstruacji (2-3 pierwsze dni) powinny zrezygnować z długotrwających masaży.

SERIA 5 zabiegów - 350 zł (pojedynczy zabieg w cenie 70 zł). Płatność przy pierwszym zabiegu. Seria do wykorzystania w ciągu jednego miesiąca.


Rezultaty masażu

- skuteczne rozluźnienie napiętych mięśni
- efekt przeciwbólowy, poprawa krążenia krwi i limfy
- przyspieszona regeneracja tkanek
- korzystny wpływ na wygląd skóry


Opinie klientów

Pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów na ciało oraz masaży. Polecam wszystkim Magię dla Ciała, bez względu na to, czy celem wizyty jest chwila relaksu czy zabieg "leczniczy" - zwłaszcza bóle pleców. Niesamowity Personel, przepiękne i naturalne zapachy używanych kremów i olejków. Nie ma lepszego miejsca na mapie Wrocławia! - Agata