Oferta

145 pospieszni.pl

Masaż MA-URI® Healing Arts 100 minut

Cena: 200 zł

REZERWUJ

Opis

MA-URI® sztuka samouzdrawiania

Sesja pracy z ciałem MA-URI jest niezwykle pięknym rytuałem tanecznym oddziałującym uzdrawiająco na ciało i system energetyczny człowieka. Wykonywany na stole do masażu do rytmu indywidualnie dobranej muzyki. Jest jednym z piękniejszych masaży jaki można zobaczyć oraz poczuć głęboko w sercu. Wykonuje się go z głęboką intencją uzdrawiania, w dużym skupieniu i przy dużej uważności. Nie stosuje się elementów masażu klasycznego. Praktyk MA-URI® całą swoją uwagę skupia na osobie masowanej i obecnej chwili, posługując się dynamiczną sekwencją ruchów, kroków tanecznych oraz świadomym oddechem. Te narzędzia, mają na celu poprawę kondycji człowieka zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym czy emocjonalnym.

Cała wiedza potrzebna do samouzdrawiania znajduje się w nas samych. Osoba poddająca się sesji MA-URI® przechodzi proces osobistej przemiany dzięki uzyskaniu harmonii ducha i ciała, skutkujący chęcią stawiania czoła nowym wyzwaniom i brakiem obaw przed podejmowaniem ważnych życiowych decyzji. To Ty decydujesz o przebiegu sesji, Twoja otwartość i nastawienie poprowadzi Cię przez naturalny proces samouzdrawiania. 


Sesja trwa od 1 do 1,5 godziny, rozpoczyna się i kończy rozmową, odbywa się w warunkach pełnego poszanowania intymności. Każda sesja MA-URI® jest niepowtarzalnym zbiegiem okoliczności wielu zjawisk, to kombinacja miejsca, czasu, sytuacji życiowej oraz dopasowania Praktyka i Klienta.

Dla kogo

Dla każdego kto potrzebuje poczuć własne ciało i emocje. 
Jeśli napięcie towarzyszy Ci na co dzień, a z tyłu głowy coś podpowiada Ci, że powinieneś zmienić swoje życie (styl życia, pracę, relacje partnerskie) lub źle czujesz się w swojej skórze. Albo po prostu pragniesz celebrować MIŁOŚĆ i RADOŚĆ.
 

Efekty

  • przypływ sił witalnych, harmonia ducha i ciała
  • wzrost kreatywności i odwagi do podejmowania wyzwań
  • wolność od wewnętrznych ograniczeń zapisanych w ciele
  • redukcja stresu
  • zmniejszenie napięcia i bólu w poszczególnych częściach ciała (barki, plecy, biodra, nogi)
  • zwiększenie elastyczności stawów
  • poprawa przemiany materii, uwolnienie organizmu z toksyn
  • poprawa krążenia krwi i limfy
  • poprawa pracy układu nerwowego, przez co masowana osoba potrafi zachować większy spokój w stresujących sytuacjach

 

Trochę historii

MA-URI® Healing Art założyli Katja i Hemi Fox w 1990 roku w oparciu o wiedzę i tradycje polinezji. Nazwa, którą wybrali jest nieprzypadkowa, w języku maoryskim MA-URI oznacza „potomkowie białego światła” lub „potomkowie wolni od wewnętrznych ograniczeń”. Metoda MA-URI® stale ewoluuje i pokazuje jak żyć w pełni swojej wewnętrznej Mocy. Jej celem jest przeprowadzenie człowieka przez proces osobistej przemiany, zaoferowanie współczesnemu człowiekowi szansy wypełnienia swojego Przeznaczenia i podążania ścieżką swoich Marzeń.

--

Massage is an unique dancing massage for healing the human body and nervous system. It is one of the most beautiful types of massages which you will feel deep in your heart. It is performed with great care and concentration as its main goal is to heal your body and soul.