Oferta

Zabieg kawiorowy

_Zabieg odżywczy z kawiorem 90 minut

Cena: 210 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega ODŻYWCZY ZABIEG Z CZYSTYM KAWIOREM:

Zabieg z kawiorem to intensywna terapia odmładzająca, opracowana w celu przywrócenia gładkości, odżywienia, nawilżenia i życia skórze dojrzałej i wymagającej. Ekskluzywna linia z kawiorem wykorzystywana do zabiegu jest bogata w witaminy, fosfolipidy, antyoksydanty i kwasy tłuszczowe, które wzmacniają połączenia międzykomórkowe.


Dla kogo:

Cera dojrzała, pozbawiona życia, elastyczności i gładkości, z bruzdami i zmarszczkami mimicznymi. Doskonała terapia dla osób, które w wyniku upływu lat, utraty wagi, zaniedbania czy zaburzeń hormonalnych wymagają dostarczenia skórze protein i substancji odżywczych, by spowolnić proces starzenia się skóry oraz przyspieszyć proces odnowy komórek.


Rezultaty zabiegu z kawiorem:

- głębokie odżywienie
- redukcja bruzd i zmarszczek mimicznych
- zauważalnie gładka i delikatna skóra
- struktura kawioru przypomina komórki młodej skóry, co zapewnia intensywne działanie i ułatwia wchłanianie, dzięki czemu dostarcza cennych substancji odżywczych (witamin, antyoksydantów, kwasów tłuszczowych)

Unikalność zabiegu zapewnia japoński masaż KOBIDO oraz maska kwarcowa stosowane w trakcie zabiegu, dzięki którym skóra zostaje pobudzona, doenergetyzowana, ujędrniona i aksamitnie gładka.