Oferta

162 pospieszni.pl

Masaż polinezyjski 1h 60 minut

Cena: 120 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega masaż polinezyjski:

Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Głównie masuje się przedramionami, ruchy wykonywane są w rytmie muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. Masowane są wszystkie mięśnie oraz opracowywane stawy, zaś masażysta może skupić uwagę na częściach ciała najbardziej napiętych. To wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawajów oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy. 
 

Dla kogo
Dla każdego. Dla zmęczonych, zestresowanych, ospałych. Dla pragnących odprężenia po ciężkim dniu w pracy, po długiej podróży. 
W codziennej bieganinie, kiedy wszystko inne jest ważniejsze i pilniejsze od nas samych warto zatrzymać się na chwilę i podarować swojemu ciału odrobinę harmonii.


Efekty:
Uwalniając stres (z ciała) odzyskujesz jasność myślenia, która umożliwia np. podjęcie właściwej (życiowej) decyzji. Gdyby człowiek był naczyniem, to okazałoby się, że mnóstwo ludzi gotuje swoje życiowe potrawy w naczyniach, których nie myje od lat. Poddając się masażowi umożliwiasz swojemu ciału pozbycie się nagromadzonego stresu, z którego warto się systematycznie oczyszczać. 
A poza tym masaż:
- głęboko odpręża
- uwalnia ciało od dolegliwości bólowych, łagodzi ból
- odblokowuje kanały energetyczne, zapewnia swobodny przepływ energii, w efekcie czego mamy więcej sił witalnych i chęci do działania
- przywraca równowagę stanu psychicznego jak i fizycznego


Opinie klientów:

W życiu piękne są tylko chwile... takie jak te właśnie, które od Was otrzymałem w bajkowej atmosferze ciepła, zapachu przyjaźni i dotyku kojącego wszelkie napięcia ciała . Dziękuję Wam Kochani i do zobaczenia ;) - Zbyszek

Świetny masaż, wspaniała atmosfera relaksu, muzyczka w tle… Lepiej chyba być nie mogło, dziękuję :)  - Ewelina