Oferta

162 pospieszni.pl

Masaż polinezyjski 1h 60 minut

Cena: 150 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega masaż polinezyjski

Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Głównie masuje się przedramionami, ruchy wykonywane są w rytmie muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. Masowane są wszystkie mięśnie oraz opracowywane stawy, zaś masażysta może skupić uwagę na częściach ciała najbardziej napiętych. To wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawajów oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy.

Dla kogo
Dla każdego. Dla zmęczonych, zestresowanych, ospałych. Dla pragnących odprężenia po ciężkim dniu w pracy, po długiej podróży.
W codziennej bieganinie, kiedy wszystko inne jest ważniejsze i pilniejsze od nas samych warto zatrzymać się na chwilę i podarować swojemu ciału odrobinę harmonii.

SERIA 5 zabiegów - 650 zł (pojedynczy zabieg w cenie 130 zł). Płatność przy pierwszym zabiegu. Seria do wykorzystania w ciągu jednego miesiąca.


Efekty
Uwalniając stres (z ciała) odzyskujesz jasność myślenia, która umożliwia np. podjęcie właściwej (życiowej) decyzji. Gdyby człowiek był naczyniem, to okazałoby się, że mnóstwo ludzi gotuje swoje życiowe potrawy w naczyniach, których nie myje od lat. Poddając się masażowi umożliwiasz swojemu ciału pozbycie się nagromadzonego stresu, z którego warto się systematycznie oczyszczać.
A poza tym masaż:
- głęboko odpręża
- uwalnia ciało od dolegliwości bólowych, łagodzi ból
- odblokowuje kanały energetyczne, zapewnia swobodny przepływ energii, w efekcie czego mamy więcej sił witalnych i chęci do działania
- przywraca równowagę stanu psychicznego jak i fizycznego


Opinie klientów

W życiu piękne są tylko chwile... takie jak te właśnie, które od Was otrzymałem w bajkowej atmosferze ciepła, zapachu przyjaźni i dotyku kojącego wszelkie napięcia ciała . Dziękuję Wam Kochani i do zobaczenia ;) - Zbyszek

Świetny masaż, wspaniała atmosfera relaksu, muzyczka w tle… Lepiej chyba być nie mogło, dziękuję :) - Ewelina