Oferta

138 pospieszni.pl

Masaż polinezyjski 2h 120 minut

Cena: 240 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega masaż:

Masaż polinezyjski jest jedną z najpiękniejszych form masażu. Głównie masuje się przedramionami, ruchy wykonywane są w rytmie muzyki. Zaletami tego masażu są płynne zmiany ruchu, technik i kierunku masażu. Masowane są wszystkie mięśnie oraz opracowywane stawy, zaś masażysta może skupić uwagę na częściach ciała najbardziej napiętych. Połączenie masażu twarzy, głowy i ciała to wyjątkowo relaksujący rytuał inspirowany nurtem pochodzącym z Hawaii oraz Nowej Zelandii. Ma zarówno wymiar fizyczny, jak i duchowy.


Dla kogo:

Dwugodzinny masaż to wyjątkowy odpoczynek od codzienności dedykowany osobom dla których godzinny masaż jest niewystarczający by w pełni się zrelaksować i "odpuścić".
Dla zmęczonych, zestresowanych, ospałych. Dla pragnących odprężenia po ciężkim dniu w pracy, po długiej podróży. 
W codziennej bieganinie, kiedy wszystko inne jest ważniejsze i pilniejsze od nas samych warto zatrzymać się na chwilę i podarować swojemu ciału odrobinę harmonii.


Efekty:

Uwalniając stres (z ciała) odzyskujesz jasność myślenia, która umożliwia np. podjęcie właściwej (życiowej) decyzji. Gdyby człowiek był naczyniem, to okazałoby się, że mnóstwo ludzi gotuje swoje życiowe potrawy w naczyniach, których nie myje od lat. Poddając się masażowi umożliwiasz swojemu ciału pozbycie się nagromadzonego stresu, z którego warto się systematycznie oczyszczać. 
A poza tym masaż
- głęboko odpręża
- uwalnia ciało od dolegliwości bólowych, łagodzi ból
- odblokowuje kanały energetyczne, zapewnia swobodny przepływ energii, w efekcie czego mamy więcej sił witalnych i chęci do działania


Opinie klientów:

Byłem zaskoczony tym że upływ czasu przestał mieć znaczenie  - Tomasz