Oferta

SKEYNDOR Szafirowy dotyk odnowy - zabieg rewitalizujący ciało 90 minut

Cena: 230 zł

REZERWUJ

Opis

Kamienie można nazwać „magicznymi” bateriami, które zawierają moc Ziemi. Działają relaksacyjnie, łagodząco i magnetycznie. Stymulują komunikację między świadomością i podświadomością. Kamienie i minerały stymulują umysł, przynoszą ulgę od stresów i napięć, a także dodają energii i witalności. W ich wyjątkowym składzie możemy znaleźć np. krzem, tlen, wodór czy fluoryt. Energia kamieni jest związana z ich składem chemicznym, kolorem i kształtem.

Rezultaty

Zabieg o charakterze rewitalizującym, który zmiękcza, łagodzi i usprawnia układ mięśniowy. Wzbogacony w cząsteczki szafiru o właściwościach relaksacyjnych oraz korzystnie wpływających na pole magnetyczne.

Składniki aktywne

Salies de Bearn salt - sól z salies de Bearn: pozyskiwana z naturalnych kopalni soli z Salies de Bearn. Bogata w magnez, lit, potas i wapń.

Organic clay - glinka: ma działanie remodelujące i mineralizujące, a także znakomicie nawilża i odżywia skórę po kąpielach słonecznych, zimnie i odwodnieniu.

Hematite extract - ekstrakt z hematytu: znany jako „żelazna róża”, stymuluje mikrokrążenie i procesy odnowy komórkowej.

Malachite extract - ekstrakt z malachitu: kamień równowagi, absorbując energię szybko i łatwo łagodzi bóle mięśni i napięcia. Rozświetla i rozjaśnia skórę oraz wzmacnia jej ochronę.

Concentrated Salies de Bearn thermal water - skoncentrowana woda termalna z Salies de Bearn: ze swoim łagodzącym i relaksacyjnym działaniem.