Oferta

Zabieg ujędrniający z bandażami AROSHA - seria 8 zabiegów // 210 zł za zabieg 75 minut

Cena: 1680 zł

REZERWUJ

Opis

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem bandaży AROSHA

Bandaże AROSHA wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.
Każdy zabieg zaczynamy szczotkowaniem całego ciała lub wykorzystania preparatu z kwasem glikolowym, by oczyścić skórę ze zrogowaciałego naskórka i przygotować ją na nasączone bandaże. Następnie owijamy ciało bandażami od kostek aż do linii żeber.

Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.

Działanie bandaży AROSHA może być ukierunkowane na zwalczanie problemów, związanych szczególnie z cellulitem oraz zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Skóra po samym zabiegu staje się gładsza, napięta i nawilżona. Widoczne jest zmniejszenie obwodu, wyszczuplenie sylwetki, likwidacja zastoi wodnych, przyspieszenie spalania tłuszczu, redukcja cellulitu.

Najlepsze efekty widoczne są po serii 6-10 zabiegów wykonywanych najlepiej 2 razy w tygodniu.
Serie zabiegów bandażami Arosha łączymy z zabiegami presoterapii wykorzystując do masażu urządzenie do drenażu limfatycznego BOA - masaż uciskowy.

Rezultaty zabiegu:

  • drenuje
  • redukuje cellulit
  • poprawia jędrność skóry
  • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.